| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire... jumatate din raspunsurile date de-a lungul timpului la intrebarile TPU'ului mi-au disparut iar punctajul mi-a scazut drastic. e ceva temporar sau nu mai e nimic de facut?

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Si mi-e mi-au scazut mi s-a dus si o fundita. e asta este.noi pana la urma suntem aici sa ajutam lumea.si sa ne ajutam reciproc.nu pentru puncte si funda

| oana23madrid a răspuns:

Si mie la fel nu miau scazut foarte mult punctele, si raspunsurile la fel, chiar nu inteleg...nu ma deranjeaza neaparat si nu vreau fundite, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A va multumi ca ati constatat scaderea si atit, nu este normal. Corect ar fi ca cineva sa explice situatia. TPU?