| narutotruefan a întrebat:

Am si eu o nelamurire:sunt de cam o saptamana fanul trupei THE GAZETTE si la prima vedere(adica cum arata)imi place uruha(eu sunt fata :p )dar in cateva poze el arata ca o fata straight face dar in altele...ma rog, ca un baiat.Stiu ca dupa nume ii baiat dar, de ce arata asa laughing adica ii...nu stiu putin "afemeiat"?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Inteleg ce vrei sa spui.
Sunt multi baieti care arata mai femini.Mie imi plac acest gen de tipi.
Adica mai bine baieti mai femini, decat unul cocalar/smecher/sucar laughing
Sunt baieti care folosesc makeup si poarta haine mai feminine, dar asta nu mi se pare ceva gresit.
Sti in unele cazuri vestimentatia si look-ul pot spune orientarea sexuala a unei persoane.
Hot guys are always jerks, nice guys are ugly and hot and nice gays are gaywinking