| gaby_5592 a întrebat:

Am si eu o problema, am 1.72 m sunt in clasa:a6a si am 74 kg. as vrea sa pot slabi si eu... ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Esti fata sau baiat? Daca esti baiat ...ai 2 kg peste greutatea p care trebuie' sa o ai. Daca esti fata, se complica lucrurilelaughing E frumos afara, du-te la alergat prin parca. De preferat dimineata. Sau poti incerca Tae-bo pentru acasa. scrie pe google "tae-bo pentru acasa" si o sa vezi acolo o serii de exercitii care chiar dau roade... cel putin in cazul meu. Si inotul mai este o solutietongue Sau aparatele de fitness. Fa-ti un abonament la sala... Cate si cate solutii sunt tongue

| andreeasim1 a răspuns:

Desigur, incearca sa alergi cam 20-30 min pe zi sa bei minim 2 l de apa pe zi, fara mancaruri grase, chipsuri, ciocolata.Iti recomand sa faci foarte multa miscare, e cea mai buna!