| niko_3393 a întrebat:

Am si eu o problema.de fiecare data cand incep o relatie, chiar daca stiu ca relatia nu va dura sau chiar daca stiu ca partenerul nu are acelasi sentimente ca mine, eu mereu pun suflet din prima, si cand relatia esueaza sufar ca si cum cineva mi-ar fi tras inima din piept. ce pot face ca sa nu mai sufar?

Răspuns Câştigător
| P1nk1xD a răspuns:

Buna niko :*. Ar trebuii sa ai mai multa incredere in tine, intai sa fii sigura ca partenerul tau este cam cum l-ai vrea tu, iar apoi sa pui suflet in relatie. Cand te simti in siguranta cu prietenul tau, aveti subiecte in comun si va simtiti bine impreuna, iar el iti arata si iti spune ce simte, doar atunci ar trebui sa pui suflet. Nu te speria daca dureaza 1 saptamana. 1 luna sau mai mult.;* bafta multa;*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa nu-ti mai asculti instinctele primitve, nu putem nega ca femeilor le plac barbatii agresivi.Inteleg ca tine de supravietuirea noului nascut(femeile sunt cu un pas inainte cand vad un barbat, mascul), dar cica eram civilizati si faceam parte dintr-o rasa superioara care nu se lasa manipulata.