| anonim_9922 a întrebat:

Am si eu o problema, de ieri de cand mi-am facut contul pe TPU am tot incercat sa-mi retrimit codul pentru activare pe e-mail, imi arata ca se trimite dar la e-mailuri nici in imbox nici in spam nu-l gasesc.Help me please!

1 răspuns:
| AnonimGirl a răspuns:

Stiu exact ce s-a intamplat! Ti-a sters cineva codul de activare definitiv. Sau poate ca l-ai sters tu din greseala. Stai fara griji. Fa-ti alt cont si gata. Sa fii mai atenta! Funditsaaaa?