| dumbo1 a întrebat:

Am si eu o problema! Sper ca cineva ma poate ajuta.
Sa incep cu inceputul.
Eram afara cu prieteni cand am zarit o fata, mi-a placut din prima.
A trecut ceva timp de atunci.
Dar acum ceva timp, un prieten de-al meu sta cu o prietena de-a ei.
M-am agatat de oportunitatea asta si am vorbit cu prietenul meu sa ii zica Alinei (prietena lui) sa o cheme afara pe fata de care imi place mie.
A merg am iesit, am vorbit, am ras, ne-am simtit bine.
Am aflat de la prietena tovarasului meu ca ea a zis ca sunt dragut dar vrea sa mai ma cunoasca.
Am mai iesit de cateva ori, aveam o vaga impresie ca si ea ma plcae dar nu am grabit lucrurile.
Aflu intr-o seara de la prietenul meu ca a spus ca ma place si ca ma cunoste mai bine.
Totul era perfect pana in ziua in care sa ne intalnim.
Mentionez ca am fost obosit in ziua respectiva, numai stiu ce am facut, ce am zis, nu am stat deloc, si am iesit afara in aceeasi formula, tovarasul meu cu prietena, eu si ea, am baut un suc
Dupa care le-am dus pe fete acasa, pe o raza de 150m am ramas doar eu cu ea, am ajuns in fata blocului ei, simteam si eu si ea ca era momentul potrivit pentru sarut, era totul perfect, dar nu am facut-o, nu stiu ce am am avut, nu am avut incredere in mine, habar nu am. Cert este ca astazi seara iesim si vreau sa fie totul perfect, o plac enorm, este una la un million.
Ce as putea face acum, sa nu par ridicol?
Help!

2 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Spune-i ca "rateul" de la întâlnire s-a datorat emoțiilor.
La următoarea întâlnire ii spui cat de mult o placi și o săruți.hee hee
Ce draguuuuuuut!

| Merrycriss a răspuns:

Fii tu insuti si spune-i ce simti cu adevarat pentru ea pentru ca toate fetele vor astawinking. Bafta in continuare.