| vampiressa a întrebat:

Am si eu o problema.va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturihappy. am facut sex protejat cu prietenul meu, a ejaculat in prezervatic, dupa care a mers si a urinat, iar dupa 10 minute am facut. o din nou neprotejat, el nu a ejaculat in mine...de fapt nu a ejaculat deloc. e posibil sa fiu insarcinata? imi este foarte frica, pentru ca trebuie sa imi vina menstruatia, dar mi-a intarziat deja 3 zile.mentionez ca luna trecuta mi-a venit in cantitati foarte mari.si vreo 7 zile.astept raspunsurile voastre:*

2 răspunsuri:
| drumurile a răspuns:

Fa un test si pe viitor mai bine folositi si a 2 oara prezervativul pentru ca e mai periculos a 2 oara decat prima ca a existat o ejaculare recenta si raman spermatozoizi pe canal, totusi poate ai avut noroc

| nely19 a răspuns:

Eu zic sa stai linistita, pentru orice evantualitate fa`ti un test dar odata ce nu a ejaculat in tine"a scos`o la timp"nu vad care ar fi problema, si faptul ca ti-a intarziat 3 zile eu nu o numesc a fi prbl, data trecuta ti-a curs prea mult probabil o mica raceala atata tothappy:*