| vyolycy a întrebat:

Am si eu o rugaminte:as vrea si eu citate ironice sau amuzante(sau amandoua daca se poate)referitoare la barbati... dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Bărbaţii cred sincer că puterea este un domeniu propriu masculin.

Bărbatul e, înainte de orice, fiul Femeii.

Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.

Dă-i unui bărbat mână liberă şi te vei trezi cu ea prin toate locurile.

Orice bărbat are nevoie de o femeie, fiindcă sunt o grămadă de lucruri pentru care nu poţi să faci guvernul vinovat.

Un burlac este un bărbat care în fiecare dimineaţă vine la lucru din altă direcţie.

Dupa modul in care un barbat se uita in oglinda poti sa deduci daca mai tine si la altceva decat la el.

Barbatii cred ca au puterea, femeile stiu ca o au.

Barbatul este capul, iar femeia este gatul. Dupa cum se stie...gatul poate intoarce capul cand si in ce directie vrea el!

Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el.

Nu sunt amuzante dar asta am gasit. Sper sa-ti placa. Funda?hee hee

1 răspuns: