| butterflyyy a întrebat:

Am si eu on intrebare.stiti a venit vara si se poarta rochiile lungi as vrea sa stiu daca la inaltimea mea (1.47) pot purta rochii lungi.

3 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Sigur ca porti purta. Exista diferite masuri(daca asta e problema). Poti cauta in mall mai multe magazine si le poti probawinking.Si daca nu gasesti, si daca tot e vara, iti recomand niste pantaloni scurti sau o rochita pana la genunchihappy.

| Laviiiiii a răspuns:

Nu stiu ia vezi poti? Glumeam,nu o lua in serios. DECI: Da normak ca poti dar exista o problema rochiile lungi te vor face sa pari si mai scunda, deci nu ti-as recomanda. Si in plus mai e o proble, nu cred ca iti vei gasi pe marimea ta. Acum ramane la alegerea ta. Du-te in magazin vezi daca gasesti pe marimea ta, probeaza-le si vezi daca iti place cum iti sta. Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bineînțeles că poți, sunt vaporoase și te vei simți foarte bine în ele!
Pa, pa.