| victoria_7206 a întrebat:

Am sinii mici si nu stiu ce sa fac sai maresc ajutati-ma plizzz cu un sfat... :-(

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa te multumesti asa cum sunt si sa te rogi sa-ti fie sanatosi.Sunt femei care, in urma mastectomiilor( din cauza cancerului la san) nu mai au sani deloc.

| darrio2007 a răspuns:

Silicoane

| hd04wbw a răspuns:

Parerea mea sa nu mai fi complexata si sa ii lasi asa. Mie ca barbat imi plac fetele cu sani mici.Nu mai fi complexata.

| babyblue a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexata pentru faptul ca nu ai sani.Si gandeste-te ca pentru a avea sani ai nevoie de multi bani...si in primul rand, iti pui sanatatea in joc.Multumeste-te cum esti...cine te iubeste te accepta cum estihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implant!

| victoria_7206 explică:

Inafara de implant chirurgical... daca se poate :-(