| destin a întrebat:

Am tenul uscat... poate fi de la after shaveul balsam pe care il folosesc pentru ca e singura crema care mi-o aplic dupa barbierit

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay eu zic ca nu e numai asta motivul, trebuie sa te speli regulat cu lotiuni adecvate tenului tau eventual mai hidratante in cazul tau, poti folosi si creme si un after shave balsam mi se pare o solutie mult mai buna decat aftershavul simplu care usuca si mai rau pielea. cred ca ar trebui sa iei un after shave care ti se potriveste eventual sa intrebi o farmacista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil renunta la acel produs si inlocuiestel cu altul... dar nu te da o perioada cu el i s-a intamplat si tatalui meubig grinbig grinbig grin

| evelina_3212 a răspuns:

Renunta pentru o perioada la ea...si se poate sa isi revina tenul. Poate e mai sensibil...si devine asa uscat in urma aplicarii balsamului de care zici.