| biri a întrebat:

Am terminat sc profesionala in anul 2001 si as vrea sa fac liceul si ce mai urmeaza.................cum sa fac

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Adreseaza-te Inspectoratului Scolar pentru a afla liceele care scolarizeaza absolventi de profesionala.

| pep a răspuns:

Te poti inscrie la un liceu seral sau chiar la zi, in situatia in care poti fi intretinut materialiceste. Este foarte important cu ce scop doresti sa urmezi liceul si cata seriozitate pui pe invatatura. Daca absolvi liceul este de dorit si potrivit sa urmezi si cursurile unei facultati.Va fi spre binele tau si a celor din jurul tau, a noastra, a tuturor, inclusiv a celor din TPU. Mult succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tirziu din 2001 pina acum faceai de 3 ori liceu dar... te inscrii la f r in orasul din care esti si continui3 ani ca asa se face dupa sc prof si dai bacu si daca il iei ceea ce e f greu acum dar mai tirziu mergi si la facultate dar asta pe la 30 si ceva de ani apropo citi ani ai? ok succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inscrii la seral...thinking