| Mihaela2023 a întrebat:

Am uitat la bunica mea un album cu poze. Dupa o săptămână m-am dus să-l iau dar nu mai era.
L-am căutat și nu l-am găsit. Toate pozele mele erau în el.
Bunica mea mi-a zis că nu știe unde e. Credeți că l-a aruncat din greșeală? Sau l-a dat cuiva? Unde ar putea fi?
Menționez ca bunica mea locuiește singură nu are cine să ia albumul

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta ar fi chiar... o magie sa stim noi unde este albumul respectiv. Si cu un glob de cristal este greu :/

Nu... nu avem de unde sa stim, imi pare rau.

Dar variantele ramase, ar fi:
- este prin casa, pierdut;
- l-a aruncat din greseala (desi putin probabi);
- nu vrea sa iti zica raspunsul corect.

Numai bine happy

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Globul meu magic de cristal zice că e cazut in spatele dulapului de lângă șifonier.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Folosesc antispell. Sa vedem cine are dreptate thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Și? Magia mea existențial elementara e greu de nulificat.