| Popescu_Iuliana_1957 a întrebat:

Am uitat parola pentru mess,am parcurs toti pasii pentru schimbarea parolei,am ajuns la introducerea unei noi parole, am folosit tot felul de combinatii tinand cont de sugestiile date si tot nu vrea sa o ia pentru ca nu este destul de puternica.Ma pate ajuta cineva cu un sfat? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scrii parola trebuie sa-ti scrie ceva cu rosu acolo.Mie de exemplu mi a scris ca parola trebuie sa inceapa neaparat cu o litera mare. Da copy pe ce scrie cu rosu apoi paste pe translate si afli ce spune acolo. In cazul in care nu primesti ceva scris cu rosu, nu stiu sincer de ce nu ar merge.

| bogddy25 a răspuns:

Pi trebuie sa scrii prima litara cu litara mare 2 sa contina si numere si 3 minim 8 cifre si litere adica parola sa fie formata din 8 minim incearca mai multe parole si bagale pe toate cu litara mare si la confirmarea parolei tot la fel cand o bagi a 2 oara.

Întrebări recente