| mgtow a întrebat:

Am un amic si majoritatea timpului in weekend stau la pc ma joc pe ps3 si ma doare si capul ce naiba afara daca ies ma plictisesc simt o frica in mine de la singuratatea asta parca innebunesc, sper sa nu ajung sa ma arunc de pe bloc asa cum facuse unul ca se certase cu prietena lui, Inafara de prietena ca nu ma bazez pe acest plan ce pot face? Daca dorm dupa masa dorm prost noaptea.

2 răspunsuri:
| MrWicked a răspuns:

Io zic sa-ti cauti o prietena, stiu ca ai zis ca nu te bazezi pe asta, dar sincer viata e altfel in doi.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urca-te in camionul pe care te lauzi ca il conduci si vira la dreapta, tu intelegi ce dracu scrii?