| sergiupet a întrebat:

Am un calculator amd duron si dupa ce am istalat driveru de la placa de sunet nu mai tace zice in continu sistem shell sitiuta sau cam asa ceva

3 răspunsuri:
| LaYeR a răspuns:

Bine si care este intrebarea?

| Clau95200 a răspuns:

In primul rand si cel mai sigur mod este sa reinstalezi windows-ul, el poate fi virusat, eronat, piratat (fara licenta), nu neaparat sa aiba legatura cu eroarea ta, daca este priatat poate ca da! Asa ca ar fi bine sa iei un windows xp, vista, 7, 8, 9 cu licenta! depinde si de puterea sistemului sa iti dau niste exemple:1gb-windows xp /vista 2gb winodws 7 32bit 3, 4gb windows 7 64bit iar de la 5, 6 gb pana la cat v-a fii optional windows 8 sau 9 daca aveti licenta!

| sergiupet explică:

Cum scot sunetul acela penibil