| Andreeame21 a întrebat:

Am un calculator mai putin performant, placa video de 62, RAM 256 si vreau sa instalez jocuri gen fifa, gta dar nu gasesc pe net.
Ma poate ajuta cineva? Va rog.

Răspuns Câştigător
| spillux a răspuns:

Chiar daca gasesti nu iti merge. La ce configuratie ai tu de abia ii ajunge sistemului, dar sa mai si instalezi un joc. Limiteaza-te la jocuri foarte mici de gen Chicken Invaders, Worm... sau schimba-ti sistemul cu unul mai perfrmant.

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Deea. sfatul meu :Schimba-l.nu ai ce face cu asa ceva. e de pe vremea lu bunicu.ma mir cum merge sa intri pe internet big grin

| Andreeame21 explică:

Cand o sa am bani imi voi cumpara un laptop, acum ma descurc cu asta.Merci mult

| kaleb2006 a răspuns:

Arunca-l... asa ca baietii

| cristian_6480 a răspuns:

Ia unul mai nou si o sa gasesti