| AudImagini a întrebat:

Am un catel mic si ma fugareste prin casa si latra. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| gabi115 a răspuns:

Nu ai ce sa faci.probabil e razgaitlaughing asta e suporta. nu-i da antetie si o sa te lase in pace. funda?

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Joaca-te cu el! Mai mult ca sigur asta isi doreste.

| theorizer a răspuns:

Fugi rolling on the floor

| theorizer a răspuns:

Asa sunt catelusii, le place foarte mult sa se joace, si sunt foarte jucausi pana cand cresc mari mari. Si chiar adulti, tot au nevoie sa fie bagati in seama.
Ai putea sa-l ignori si pana la urma o sa te lase in pace, dar nu asa se creste un caine, daca voiai un prieten care sa nu te deranjeze ar fi trebuit sa-ti iei o pisica.