| Fenna a întrebat:

Am un coleg in clasa cred ca ma place.Atunci cand stau cu fetele in clasa el se uita la noi,cand am facut un concurs cu o coleg el a tinut cu mine, el mereu ma ajuta iar ieri mi-a vrut numarul de telefon. Oare ma place?

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te place cu siguranta.Da`i numarul daca il placi si tu, apoi iesiti impreuna la o inghetata ca sa puteti vorbi in liniste.

| Fenna explică (pentru WaterDrop):

Nu-l plac de loc.Este o fire moale sta in clasa singur in banca inloc sa iasa cu baieti.Eu sunt o fire iute.

| WaterDrop a răspuns (pentru Fenna):

Atunci spune`i sa nu se mai tina dupa tine ca un catelus si sa`si caute o fata cu care sa se potriveasca.

| YesorNo a răspuns:

Cred ca da. Si mie mi s-a intamplat. big grin

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Spune-i verde in fata