| ShaRk_7788 a întrebat:

Am un Forum Gratuit.Cand fac mesaje cu link`uri de download vreau sa nu imi apara link`ul, ci doar sa scrie acolo Link! sau Download! si daca dau click pe el sa mi se downloadeze ca si cum ar fi fost linkul. Cum pot sa fac Asta? Cn ma ajuta Dau fundita :X!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Hiperlink

3 răspunsuri:
| bluexaren a răspuns:

@Ronnix | GRESIT!
Un FORUM, nu accepta HTML in topicuri.
Un FORUM, are BBCODE-urile lui.
Depinde ce forum ai!
Cauta pe google {scriptul tau} bbcode, daca ai phpbb cred ca e [url="linkul tau"]Titlu[/url] ( cred ) cauta pe google e mai sigur nu prea folosesc BBCODE, oricum informeazate in privinta BBCODE
alte nelamuriri YM : bluexaren [ doar daca esti serios ]

| ShaRk_7788 explică:

Multumesc bluexaren

| darkmaddd a răspuns:

[url=oxigenjocuri.webs.com]click aici[/url]