| magonel a întrebat:

Am un Laptop IBM si as dori sa incerc sa il conectez la televizor pentru a vedea filme Exista posibilitatea?

2 răspunsuri:
| flower a răspuns:

Daca ai USB la TV este posibil sa functioneze doar printr-o conectare laptop-USB-TV. Ar trebui sa gasesti frecventa pe TV, la fel ca si cu un DVD si sa manevrezi totul din taste si mouse. Incearca nu e greu

| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai ini trebuie o mufa speciala si un program, de asemenea special. Ai nevoie de telecomanda; practic transformi laptopul in TVs. Incearca sa te informezi la firma de la antena sau cablu. Cere o mufa speciala pentru a transmite in laptop si ceva cablu special nu stiu. Succes si sper ca te-am ajutat putin. happy