| sweetamy a întrebat:

Am un LG GD 330 am si cablul de date este instalat dar la conectare ma lasa doar de pe calculator sa pun pe telefon. de ce si ce pot sa fac ca sa pun poze pe calculator de pe telefon? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Salut, in primul rand nu ai mentionat daca ai si card dar banuiesc, ca ai sigur, cablu de date face legatura in cardul din tel si pc iar daca tu faci poze posibil sa le faci in memoria telefonului si de asta nu-ti merge incearca sa le transferi pe card si vezi daca merge happy bafta