| MaliceThemen a întrebat:

Am un messenger mai vechi si vreau sa imi iau messenger 10, trebuie sa-l sterg pe cel din pc-ul meu pentru a merge cel nou? Fundaaaa

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu, doar te duci pe site (http://messenger.yahoo.com/download/) si il downloadezi, nu e nevoie sa stergi versiunea precedenta.

Sper ca te-am ajutat :)

| Nicoleta a răspuns:

Ori intri in "control panel" -> "add or remove programs" si dai remove, ori ilinstalezi peste.
La mine nu a fost nevoie sa-l dezinstalez pe cel vechi.

| Angel_5977 a răspuns:

Trebuie sa-l desinstalezi pe cel vechi si sa-l instalezi ce pel nou.

| ColdFusion a răspuns:

Poti incerca sa il instalezi direct pe cel nou, o sa stie singur ce sa faca de acolo. Daca nu merge, intri in control panel, il stergi pe cel vechi si instalezi pe cel nou happy