| TriXeE a întrebat:

Am un papagal de un an si cateva luni bunica mea i-a facut baie si nu o uscase bine apoi am luat-o eu si am uscat-o a doua zi am vazut ca statea in colivie si parca stranuta nu stiu sigur. E posibil sa fii racit? Ce sa fac?

1 răspuns:
| BlAcKLioN a răspuns:

Asa s-a intamplat si cu papagali mei sigur a racit. Du-o la un control la un medic veterinar iti va zice ce sa faci pe mine ma ajutat cu mult dupa ce i-am dus la medic (am doi) nau mai fost raciti. Te rog imi dai fundabig grin am doar doua sad