| Biencutika1488 a întrebat:

Am un samsung corby care a luat-o la fuga pe scari si s-a spart. touch screen-ul merge desi e praf. Mama vrea sa-mi ia at ecran, dar eu vreau alt telefon. am 4 milioane jumate. Cam ce telefon cu touch screen as putea sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| Prajitură a răspuns:

Apple iPhone 4 - 3 708, 24 RON
Samsung i9000 galaxy s - 2 244, 91 RON
LG p500 optimus one - 759, 00 RON
LG gS290 cookie fresh - 379, 00 RON
Samsung sgh-c3300k champ - 329, 00 RON
LG kp500 cookie - 379, 00 RON

6 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Samsung c3510 genoa - 389, 00 RON
Alcatel one youch mini - 245, 19 RON
Alcatel OT-710 - 259, 00 RON

| Biencutika1488 explică:

Alt*

| Tourniquet a răspuns:

LG GT [505, 405], LG Cookie, LG Cookie fresh, Samsung Diva s7070 (il iei la abonament pe asta daca vrei pana in 4 mil. jumate), Samsung SGH-C3300K Champ.

| dublud a răspuns:

Si eu am avut Samsung corby si l.am scapat de la etaju 2 pe trotuar si nu o avut nimic.laughing
acum am Samsung galaxy s
sincer... o pr are LG gS290 cookie fresh si e destul de bun.happy
dar cele de la Samsung sunt cele mai bune

| T. AC a răspuns:

Uite id-ul meu tokacs adaugal te rog a vreau sa iti cumpar eu placa ca eu am un telefon corbi Samsung si e dusa placa pe el ca un coleg l-a umprumutat catevazil si mi-a omorat updateul, am ramas cu el pe gat

| Biencutika1488 explică:

Multumesc tuturor care m-ati ajutat dar inca nu m-am gandit cui sa-i dau funda. In 2-3 zile voi da si funda.