| loredana_4897 a întrebat:

Am un Samsung duos si nu reusesc sa descarc poze de pe el pe pc.De ce? Pana acum cautam in setarile telefonului la wireless si retea,apoi la utilitare WSB, conectare spatiu de stocare la pc si apoi gata.Totul mergea perfect.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Instaleaza softul telefonului. il gasesti undeva aici:

http://mysamsunggalaxyy.blogspot.ro/......xy-yy.html

| loredana_4897 explică (pentru Danzell):

Nu merge nici asa straight face

| Danzell a răspuns (pentru loredana_4897):

Nu iti merge nici la alt calculator?
la setarea usb trebuie sa fie la optiunea de Mass Storage (stocare in masa)

daca nici asa incearca sa resetezi la setarile din fabrica (in engleza e Factory Reset). inainte de a face asta salveazati contactele pe cartela sim poate asa o sa mearga