| victor333 a întrebat:

Am vasrsat niste apa pe perete si au ramas urme se pot scoate cu ceva?

3 răspunsuri:
| SweetHeartAlly a răspuns:

Ai vasrsat? aaaaaaaaaaaaa daaaaa ai varsat mama da grea romana asta laughing

| Andruşcă a răspuns:

Apa nu are cum sa pateze, daca sunt urme inseamna ca nu s-a uscat, lasa geamul deschis cateva zile sa se usuce si dispare urma.

| Graphee a răspuns:

- Cu siguranţă, acele urme de apă se vor usca. Peste câteva zile, nu se va mai vedea. Stai liniştit.

Iar SweetHeartAlly, decât să critici aşa tare, mai bine ai şi răspunde.