| Marii a întrebat:

Am vazut ca am castigat la revista cool girl (nr din februarie) la "scrisoarea lunii", dar nu stiu cum intru in posesia premiului. Ma puteti ajuta, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Suni la numarul redactiei si le spui numele tau si ca ai catigat acel premiu si ei iti vor spune exact cum sa intrii in posesia lui!

3 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Vezi ca trebuie sa fie macar un numar de telefon pe acolo, suna si intreba-i ce trebuie sa faci.

| Marii explică:

Este un numar la adresa redactiei, dar nu sunt sigura daca la acel numar trebuie sa sun. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai castigat