| leo13 a întrebat:

Am vazut ca este un program pentru barn buddy pe youtube arata ca poti sa iti schimbi suma de bani dar la mine nu merge. l-a avut cineva?

8 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

am eu un video de a meu intra pe http://www.youtube.com/watch?v=67KXo9PuA6s (e mai mult un hack):D! Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu merge :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mi. l trm si me prg valy_kole_94 te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am avut, dar e vrajeala e pus numa asa la abureala,, daca te uiti atent pe you tube el are bani scosi afara vreo 30 de mii si isi cumpara struguri sau nu stiu ce de 30 de mii,,,, daca iti bagi bani iti arata eroare daca vrei sa-ti kumperi ceva scump.

| Chriss_9624 a răspuns:

O sa iti mearga sa cumperi tot ce vrei dar apoi, :-s nu o sa mai ai niciun ban...winking sper ca te-am ajutat bft! happy

| leo13 explică:

Programul se numeste cheat engine5. 5

| danny_3611 a răspuns:

Acel program este doar de fatada, iti mareste suma de bani sau credite cu cat setezi u, dar in realitate u ai tot banii care ai aveai inainte m cand o sa vrei sa cumperi ceva scump o sa iti dea eroare si o sa revina la normal.bafta.