| Karpatykaly a întrebat:

Am vazut cat de curand un film,, acordurile inimii,, un film coreean este foarte frumos. dar m-am indragostit de personajul principal. nu am cum sa iau legatura cu actoru principal adica sa vb cu el dar nu stiu cum, ca sunt sute de pagini cu numele de JUNG YONG HWA. daca stiti ceva despre el ori ce informatie e bine venita.si mai ales daca este vorba despre viata lui personala (dragoste) :*

Răspuns Câştigător
| jasminedenissamaria a răspuns:

Pai eu am niste prietene care si ele tot asa sunt cu coreeni poate reusesc ele sa te ajute! P.S ele au aceeasi adresa pe facebook ceva cu kamy! Sper ca te-am ajutat! Pupici!

1 răspuns:
| Karpatykaly explică:

OK mersi de ras. dar vreau ceva mai concret. eu am inteles de la o pagina de al lui care era cica,, oficiala,, si am intrebat daca este real sau fictiv si am gasit mesaj ca nu are timp sa intre pentru ca este tot timpu ocupat cu' concertele si nu are timp si aici il cred. oricum ersi de ras