| Andreea_8014 a întrebat:

Am vazut la anumite persoane pe calculator ca sageata de la mouse arata altfel straluceste este roz, galben ce culoare vrei...cum pot sa fac si eu sa o am la fel?

Răspuns Câştigător
Laur
| Laur a răspuns:

Intri in Start (stanga jos) - Contral Panel - Mouse - Pointers si iti alegi de acolo ce vrei.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau scrii pe google. cursor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mousecursor.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un program de tras acceste optiuni dar nu le aveti instalate daca esti mioara da buzz pe id asat mary__riuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in start apoi in control panel si dai la mouse si acolo ai mai multe si banana si dinozaur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site dar nu il mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau cateva tipuri de sageti de mouse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori cateva tipuri de sagati da mouse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu scrie cursor mania download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu scrie cursor mania download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu chesti de astea... de alea mai cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar am o sageata cu o banana si una cu o moneda care se invarte deci daca vrei dai clic dreapta apoi pe proprietat si apoi da pe mousul ala si iti alegi ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut la fel as vrea sa ma ajutati cum sa imi pun la calculator va rog ajutati-ma pe id-ul mutu_tibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta stiu si eu dar cu alte forme ca de exemplu:sageata cu sclipici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o sageata in flacari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult si mie laur pentru sfatul pe care il l-ai dat lui andreea mi-a fost si mie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe cursor mania! 1! girls punch!

| andrw1929 a răspuns:

Intri in start (stanga jos)-Control panel - Mouse-pointers si iti alegi de acolo ce vrei.