| remus1007 a întrebat:

Am vazut mereu intrebarea "de ce prefera fetele "baietii rai"?".dar ce inteleg fetele prin "baieti rai"? happy

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vor băieți răi nu pentru că le atrage în mod miraculos ușurința cu care le rupe ăla coloana altor tipi pe genunchi, sau urletul pe care-l scoate atunci când își sparge de cap sticla de bere pe care tocmai a terminat-o.
LE fascinează atitudinea lor de "fac ce vreau când vreau". Vor să-și demonstreze lor că sunt în stare să-i facă dependenți de ele pe tipii ăia răi.
Femeile au mereu chestii de demonstrat. Între ele sau lor. Să ia un tip care-i mereu dispus să facă ce vor ele când eu ele chef nu-i nici pe jumătate la fel de satisfăcător ca atunci când reușesc să facă un rebel să le fie cățeluș. Vor să-și valideze existența și să fie sigure că încă sunt destul de atrăgătoare încât oamenii fac chestii special pentru gaura lor dintre picioare.
De obicei aleg un tip dinăsta care pare genul de mascul ce nu depinde de nimeni și nimic. Dacă reușesc să-l facă să depindă de ele le crește un pic orgoliul, dar nu mai sunt la fel de atrase de ăla, dacă nu reușesc probabil vor spune că-i un țăran încuiat și oricum nu merită efortul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asta inteleg prin baieti rai nu stiu de ce:)) https://www.youtube.com/watch?v=bzdWRZEu3hk

| Petrica1337 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare fata are Terminatorul ei rolling on the floor

| rocket1204 a răspuns:

Cred ca fiecare femeie intelege ceva diferit prin "baieti rai". Nu este general valabil oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| SorinaSuciu a răspuns:

Clar ca nu inteleg acel gen de baieti care injra si bat toata ziua laughing) fetele vor mereu iubiri ca in filme adica cu baieti ''rebeli'' cu motociclete tupeu si care sa se indragosteasca de ele si sa duca o viata fericita impreuna laughing)