| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am văzut un film cu un om care a fost înghețat și s-a trezit în viitor, unde se îndragostește de mama unui băiat.
Omul acela era pilot, băiatul fiind interesat de avioane, omul acela îl învață câteva chestii despre avioane în casa din copac.
La un moment dat, cobaiul află că profesorul care a făcut experimentul a murit și că experimentul e ireversibil.
El și cu băiatul la un moment dat, se aflau într-un avion, omul a paralizat și l-a îndrumat pe băiat cum să piloteze avionul.
Cam atâta îmi amintesc.
FUNDA LA PRIMUL RĂSPUNS CORECT! ☺
Apropo, n-am găsit categoria corectă.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Forever Young (1992)
http://www.youtube.com/watch?v=Q4OLHBQn4XM

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria corecta era: Filme & Seriale

| mona a răspuns:

,,pururea tanar,, cu Mel Gibson