| PrincessConsuela a întrebat:

Am vazut unele poze facute in photoshop care erau doar partial alb-negru. De exemplu cele cu trandafirii in care floare ramane rosie si restul pozei este alb-negru. Ce versiune este? Sau daca nu stit ce versiune e, am vazut si photoshop online. Ati incercat?

2 răspunsuri:
| bluexaren a răspuns:

Nu conteaza ce versiune este, da, am incercat! Poftim si un superb tutorial oferit de CODIN http://creativemonkeyz.com/tutoriale/photoshop-09-culoare-selectiva/

| PrincessConsuela explică:

Il stiam si de acolo stiu cum sa editez poza online acumwinking