| Andreea_5313 a întrebat:

Am visat ca azi e ziua nuntii mele si toata lumea ma suna sa ma felicite.Nu eram imbracata in mireasa si nu stiam cu cine ma marit. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Nu inseamna nimic mai mult decat ceea ce ai visat : un lucru la care te gandesti si cand nu dormi. Nu-i asa ca te-ai gandit cel putin o data ca intr-o buna zi va fi fericita zi a nuntii tale si ca vei fi imbracata mireasa si toata lumea suna sa te felicite? Si asa se va si intampla cand va veni timpul. Faptul ca in vis nu stiai cine e mirele se datoreaza faptului ca nici in viata reala nu stii deocamdata cine iti va fi sot!

1 răspuns:
| Sonny_5515 a răspuns:

Pai nu stiu ce inseamna asta... din cate stiu eu daca te visezi mireasa este de raubig grinbig grin...eu nu cred in asemenea prostiibig grintongue