| KeepcalmandloveToto a întrebat:

Am visat ca m-am dus cu actualul meu iubit la un concurs, la fosta mea scoala,dun concurs la care participa unbaiat pe care inainte il placeam dar pe care o colega acum il place, si cand iubitul meu l-a vazut pe baiatul de care mie inainte imi placea(acesta era dezbracat, doar in lenjerie intima) a zis ca il insel, eu i-am spus ca asa e, ca il insel, si i-am zis ca mai bine ne despartim, si ne-am despartit... ceva ani mai tarziu, nu stiu cum am ajuns la casa lui, era alt casa fata de cea de acum, era casatorit si avea o fetita, undeva la vreo 3 anisori, si eu am batut la usa si mi-a deschis fetita lui * eu nu o cunosteam, am aflat ulterior ca e fata lui* si am intrebat-o unde e tatal ei,ea m-a luat de mana si m-a dus la etajul casei unde tatal ei (actualul meu iubit) statea in pat, canf m-a vazut *nu stiu de ce, dar eu eram dezbracata acum in fata lui* si cand m-a vazut s-a ridicat si m-a intrebat ce caut acolo, eu i-am zis ca dupa atatia ani, eu inca il iubesc si nu l-am inselat atunci,si chiar nu il inselasem, il mintisem ca l-am inselat, si i-am zis sa ne impacam, el a zis ca e insurat, si fetita lui i-a spus sa se impace cu mine... dupa m-am trezit ca am auzit zgomot in casa. Ce vrea sa insemne acest vis?

1 răspuns:
| mmememe a răspuns:

Ca in subconstientul tau te gandesti la ei si nu realizezi.Visele nu prea se pot deslusi pentru ca fiecare persoana gandeste altfel si are alte sentimente.Stai linistita, e doar un vis!