| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat pe mess. El e la distanta mare de mine.

Ne-am inteles foarte bine.

Mi-a cerut prietenia.

Ne spuneam totul.

Intr-o noapte am dormit la o pritena.Am vorbit cu el la telefon.Prietena mea era langa mine.Nustiu de ce a crezut ca a fost luat "la misto". A zis ca noi nu mai suntem ce-am fost, ca s-a suparat.

Acum vorbim rar pe mes, la telefon nu am mai vorbit deatuncea soar o data.nu mai avem ce vorbi, atunci parca vorbele veneau de la sine.In prima zi am vorbit continuu 10 ore. Avem incredere unul in celalt.

Tot timpul ma gandesc la el.Ma simteam asa de bine cand vorbeam cu el.

Ce sa-i spun ca sa ma ierte?

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Nu te baza pe conversatii pe mess. nu tin totusi un sfat ar fi sa iti ceri scuze chiar daca nu ai fost vinovata si sa incerci sa il faci sa priceapa ca a fost o neintelegere la mijloc