anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

____Am vrut sa-mi comand de pe H&M.ro si inainte de asta m-am uitat la informatiile despre retur, expediere si:
*scrie ca lenjeria intima poate fi returnata daca nu a fost purtata. Da de pe unde stie aia daca a fost sau nu purtata? Inseamna ca eu 30 de zile pot purta aceeasi chiloti H&M si in a 29 zi, ii returnez? (in Anglia nu se accepta extensile desigilate si uite ca-n Romania poti returna si chilotii)
*inseamna ca daca-mi trebuie un sacou pentru un eveniment, eu pot sa mi-l comand si dupa sa il returnez?
*tricourile, blugii se pot returna si ei, asta inseamna ca eu pot primii par pubian, urme de urina si transpiratie la pachet? da!
Parerea mea ca ar trebui sa scrie pe site SECOND HAND, in ce conditii se vand hainele pe el. H&M este o corporatie ce urmareste profitul deci si prin urmare isi permit sa fabrice haine la 1 euro si sa vanda la 100 euro indiferent de conditii.
Si nu as scrie asta daca astia nu ar investii mai mult in publicitate decat in respectul pentru cumparator. Si nu asi scrie asta daca potentialii cumparatori romani ce-si returneaza hainele ar fi mai curati, in Romania mai multe case au internet decat baie.
Da, si in showroom oamenii testeaza hainele, da, si in showroom un blug poate si fi trecut prin picioarele a 12 oameni, dar din 4 blugi pot sa-mi-l caut pe cel mai putin uzat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*as*