| Pyrus_5609 a întrebat:

Am vz la multe jocuri de raw ultimate impact 2009 sub corzi pe ring in loc se scrie raw scrie royal rumble, hell in a cell, bash, wrestlemania, etc si tot asa toate evenimentele tari si nu stiu de unde sa caut si eu royal rumble mods si celelalte eveniment puteti sa-mi dati si mie un link dau 10 funde plus 3 voturi daca imi spuneti si cum se instaleaza si cum se pun promit!

1 răspuns:
| Just4Joker a răspuns:

Ia-ti PCSX2 si fa-ti Smackdown Vs Raw 2011 Pt PC happy Iti trebuie placa video de 128 si 512 mb de rami tongue Si un Joypad