| Da3m0n a întrebat:

Am windaws 7 si nu imi merge metin2 l-am descarcat dar imi zice ca a incetat sa lucreze am antivirus avast oare are ceva cu el? contactati-ma la metin2_fun17@yahoo.com! Dau funda va rogg~!

Răspuns Câştigător
| EuDaNuTzU a răspuns:

Buna! windowsu 7 este un sistem de operare foarte bun! antivirusul avast nu e cinestie ce.eu unu sugerez sa mergeti pe eset nod 32 si avg! (repar pc-uri. windowsuri si multe altele) va zic din experienta! exista mai multe riscuri de a nu merge.1) ca windowsu sa nu fie instalat corect 2) metinul sa nu fie tras sau instalat corect sunt multe! daca vrei sa gasim problema! uite id meu daniel_johncena_dx_www sau danutzu_charming54! comunicam si gasim problema! o seara placuta.