| Fun@Work a întrebat:

Americanii au gasit solutia pentru iesirea Romaniei din criza

http://unzambetpezi.blogspot.com/......sirea.html

Ce parere aveti despre aceasta solutie? :)

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Da, am înţeles că psd-ul are un buncăr ticsit cu artificii de culoare violet, în statut s-a introdus obligativitatea chilotului de culoare violet, lentilele ochelarilor de soare vor fi de aceeaşi culoare iar cine nu se conformează va avea la vedere, drept pedeapsă, ochii aranjaţi în aceeaşi culoare de către noul membru al partidului : Fane şmardoiul. Fost boxer de stradă, Ferentari sau Balta Albă.
Ghinionul lui ilici e Traian Băsescu, nu Emil Boc.
Dacă nu ar fi fost acesta ar fi avut asigurată domnia pentru încă o sută de ani.

| anad a răspuns:

Acestui "neuronu.ro" s-ar parea ca ii mai trebuia un frate (dar, cum sunt impotriva nasterilor, iata consecinta)) ca sa poata sa inteleaga politica romaneasca, cine sunt adevaratii vinovati si adevaratii mafioti nu oamenii de paie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca "lumea nu vrea să mai lucre. Să steie să doarmă până când or putea!", dar americanii ce-or avea cu biata femeie? Probabil ea a lucrat mult sa-l "inventeze" pe Boc, tizul meu, micutul pinguin laughing