| anonim_4396 a întrebat:

Anul 2011 isi face bagajele, cum veti intampina 2012? Cum veti zice " La revedere!" de la un an ce ramane in cartea timpului? Ce regrete puteti avea? Ce bucurii v'a oferit?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Regrete nu am, lucrurile sunt exact cum ar trebuie sa fie...intotdeauna sunt asa. O sa il intampin imbracata frumos, langa un barbat minunat, pe care l-am intalnit anul acesta si sunt convinsa ca va fi cea mai frumoasa (pe)trecere dintre ani. O sa zic -La revedere-, ca in fiecare an, multumind pentru ce s-a intamplat si incercand sa nu imi mai fac planuri, rugandu-ma pentru intoarcerea la bunatate si credinta a tuturor prietenilor. Cred ca e primul an in care planul meu serios e sa nu am niciun plan pentru anul urmator. Sa vedem ce iese!

| anonim_4396 explică (pentru ExistaMosCraciun):

Admir sincer maniera de a vedea lumea si existenta. Ma bucur pentru starea de spirit pe care o transmiti!

| ExistaMosCraciun a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stau bine sa ma gandesc, toate lucrurile rele care mi s-au intamplat m-au condus aici...deci, iaca, si raul este extrem de util.

| anonim_4396 explică (pentru ExistaMosCraciun):

Da, raul ne aduce uneori spre pace... ma bucur de raspusurile tale.

| anonim_4396 explică (pentru ExistaMosCraciun):

Banuiesc ca Leon se adreseaza tie, Craciunita Sorina, bizar am o veche cunostiinta Sorina happy

| ExistaMosCraciun a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehhh, si cand ma gandesc ca, totusi, e un nume rar...in afara de mine, nu mai cunosc pe nimeni cu numele asta, hehehe!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regretele le las sa zboare in gaura neagra doar de aia trebuie sa fim optimisti sa ne fie bine, astept un 2012 plin de (peripetii cam asa ar fi) pentru ca o sa fac scoala de soferi si o sa-mi scot 3 categorii la foc automat apoi cand ma angajez pe tir voi intampina fel si fel de surprize + ca pe tir imi voi gasi jumatatea o fata tot soferita care ma va placea si o iau de nevasta.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Perfect! mult succes pentru anul ce vine si nu uita de optimism!

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult, eu sunt sigur ca asa va fi ii stiu si culoarea parului care o va avea.

| Leon a răspuns:

Heeey ia uite pe cine revad, craciunita soryna... vad ca ti-ai gasit contemplarea in profunzimea unei relatii nou inventata si nu pot sa remarc elanul pe care ti-l aduce. Ce-mi mai spui nou, te mariti?

| ExistaMosCraciun a răspuns (pentru Leon):

Daca ma marit, anunt, promit!

| Leon a răspuns (pentru ExistaMosCraciun):

Ma jur ca ma supar daca nu zici! eu vin... impreuna cu akacho daca doreste.