| pysyuctzza a întrebat:

ANUNTTTTT IMPORTANNNT LUUUME ( DOAR PT. FETE) deci daca esti baiat nu are rost sa citesti tongue oke deci boy, 15 ani, kool de treaba simpatik, id : deeyu_goldboy dati add... big grin tonguewinking deci rekapitulam : nu aveti ce pierde si dati add laughingwinkingbatting eyelashes. ( my bff chiar e de treaba tipuhee hee

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Baaai! Tu umbli deja cu baieti cu 10 ani mai mari decat tine? Si le mai dai si adresele de mess pe toate drumurile? Sa nu te miri cand te-o umple ala de doamne-ajuta ca i s-a blocat messu' de-atatea cereri de add.
P. S. Ca ai 5-6 anishori (intelectual vorbind), se vede cu ochiul liber, dar, lumineaza-ma si pe mine, te rog: care e de fapt limba ta materna? Ca romana, in niciun caz.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Materna, sau paterna?

| Cryssy a răspuns:

Saru'mana pentru anunt.love struck Mai da n'am ce face cu el.thinking Nu sunt disponibilalaughing big grin.

Aaa scumpete trebuia sa spui si de unde e tipu'. Ca na poate unele fete isi fac sperante degeaba si dupa aia isi dau seama ca de fapt nu stau in acelasi orassad. Si mi-e mila de saracele fetite. sad

Ai grija de tine!winking

| alexdop21 a răspuns:

Asta e o reclama pentru prietenul tau, sau care e treaba? Ce inseamna Bff? Boyfriend? in fine ai bagat cu chestia asta la conversatii. dar e o intrebare raised eyebrows cred ca e chiar o partida buna dupa id si dupa descriere cred ca are vreo... 15 ani!
fetelor grabiti-va pana nu il ia altcineva. aaa si am incercat sa scriu in stilul tau si robotelul nu ma lasa tongue

| alexdop21 a răspuns:

Draga italianca vezi ca nu cumva sa iti fie intr-o zii lene sa respiri, ca tare naspa o sa fie, cat despre :''3)bff=best friend asa ca nu va mai dati voi mari cu intelectulalul vostru ca nu merita efortul" e corect formulata, bineinteles, doar ai incercat sa scrii normal...trebuia sa folosesti in loc de intelectualul, intelectul...winking dar tot la fel ramane intre noi, asa ca incearca sa te autocorectezi sa nu le mai permiti altora sa o faca

| pysyuctzza explică:

1) daca sunteti baiati nu avea rost sa cititi
2) mass copy/paste chair crezi ca am chef sa stau sa scriu "normal"?
3)ardanaxur pentru. informatia ta am 16 ani si maxim am iesit cu un baiat mai mare ca mine cu 8 ani si limba mea materna este italiana (ma se scemi si nasce x alcune persone qsta e la vita vai avanti)
3)bff=best friend asa ca nu va mai dati voi mari cu intelectulalul vostru ca nu merita efortuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa exagerezi cu caps si nici cu atatea tz, zt, ws, sau ycs. Te vedem oricum, ca nu iti dam atentie e alta treaba, dar sa fii sigura ca de vazut... te vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu voiai, am tras cu ochiu totusi. Na, defectul barbatilor. Cind aud gagicile ca au secrete, se baga si ei repede sa auda despre ce-i vorba laughing Deci care-i faza cu ala, ii cauti nevasta? Il duc in clubu meu de strip tease si-l insor pentru o noapte, se ocupa alea de problema lui, barbat il scot de acolo rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grozav, mi-am găsit perechea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The. End, perechea de ciorapi, i-ai pierdut? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BRO uite măi, de când s-a defectat căutarea nu mai sunt acolo unde mă strigă cineva.
Da perechea de ciorapi, cum de ai ghicit? şi aşa e iarnă şi îmi îngheţau picioruşele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The. End, pai n-am ghicit, tu ai spushee hee tongue
pysycutzza, ba merita efortul, daca se prinde ceva meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BFF=best friend foreverwinking
big grin

| dudu_3763 a răspuns:

rolling on the floornu m-am putut abtine sa nu il citesc
sper ca nu este o crima...

succes la cautarewinking