| gladiatoru5000 a întrebat:

Aparat de sudura ROTOR MMA250-MINI, 20-250 A, 220-240 V, Ecran LCD..pentru uz gospodăresc și incepator ma refer la mine, e ok?

1 răspuns:
| FreddieM a răspuns:

L-am găsit pe internet modelul descris de tine.Am citi parametrii, pe criteriul asta, e mai mult decât ai nevoie. Am avut unul similar în trecut și am făcut lucrări importante, nu doar domestice. Dar prețul e prea mic, nu știu dacă asta reflecta și durabilitatea lui. Personal, l-as lua, oricum are o garanție, probabil un an sau doi. Tine ambalajul o perioada, dacă are ceva probleme, pac, îl trimiți înapoi.
Cheers