| raluka13 a întrebat:

Apropo si ce sa fac sa am pielea mai alba! inainte eram alba dar acum sunt mai neagra pentru ca vara stateam afara tot timpu in soare! mersi apropo dau fundita pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Nu prea exista multe metode. Incearca sa eviti soarele pe timpul verii, foloseste o crema si incearca sa te dai cu zeama de lamaie pe tot corpul sau partea care vrei sa o albesti si stai asa toata noaptea sau macar pana se usuca complet. Eu am folosit-o petru ten si a functionat

Bafta big grin

| raluka13 explică (pentru loveyourkiss):

Ce fel de crema? Si cata zeama de lamaie? Pentru cat timp?

7 răspunsuri:
| IULY991 a răspuns:

Mie nu-mi plac fetele bronzate, sunt urate. Mai bine ramai alba si sa nu stai sa pierzi timpul bronzandu-te.
Daca te faci prea bronzata o sa te doara piealea si trebuie sa-ti dai cu diferite creme si o sa-ti spuna copii "negresa"

| mat31new a răspuns (pentru IULY991):

Bai cap de macro, a intrebat cum sa se faca mai alba nu daca iti place tie sa fie neagra.

| IULY991 a răspuns (pentru mat31new):

Bai inteligentule, nu ai ce face? stop 5 minute si joc de glezne, copii smecheri ca tine sfarsesc repede.

| mat31new a răspuns (pentru IULY991):

Fata a intrebat cum sa isi faca tenul mai alb si tu ai zis ca nu iti plac fetele bronzate. care e inteligent?

| IULY991 a răspuns (pentru mat31new):

Tu (nu am citit bine, am crezut ca trebuie s aleaga), nu asa am zis eu? si pe langa asta am zis ca nu e treaba ta si nici sa nu mai fie.

| mat31new a răspuns (pentru IULY991):

Cum frate sa intelegi ca vrea sa aleaga cand ia intreaba clar cum sa isi faca pielea mai alba... in fine, nu vreau sa ma cert.