| NoLiesJustLove a întrebat:

Are cineva chef de vorba? de preferabil baieti.ma cam plictisescsad

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Combina utilul cu placutul, nu te mai plictisesti!

| NoLiesJustLove explică (pentru ROB3RT89):

Da-mi tu idei

| ROB3RT89 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Ma gandeam ca poate ti-a trecut plictiseala de aseara si pana acum.
Idei? Fa ceva ce iti place tie, asa nu mai e loc de plictiseala.

| NoLiesJustLove explică (pentru ROB3RT89):

Pai mi-a trecut.dar voiam idei pentru cand revine plictiseala

| ROB3RT89 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Daca stai in casa, evident ca te plictisesti! Iesi cu prieteni prin oras, dati o petrece...
In principiu trebuie sa faci ceva ce iti place tie, asta sa te simti bine si sa nu te mai plictisesti.

| NoLiesJustLove explică (pentru ROB3RT89):

Mersi frumos pentru sfaturihappy

| ROB3RT89 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Pentru putin, nu stiu daca te-au scapat de plictisealalaughing

| Dariusuu a răspuns:

Plictisito fa ceva.

| LolaLollita a răspuns:

E tarziu, poti sa te pui la somnhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba cauţi să discuţi cu persoane care nu le cunoşti şi nu le vei cunoaşte niciodată perfect. Prietenii adevăraţi se găsesc în viaţa reală şi în momentele critice din viaţa noastră nu pe un site.

| NoLiesJustLove explică (pentru anonim_4396):

Nu imi caut prieteni adevarati aici ca stiu si eu ca nu o sa gasesc. voiam sa vorbesc cu cineva ca ma plictiseam si nu imi era somn.mersi de grija

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Cu plăcere.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici te contrazic, m-am intalnit cu doua persoane de pe acest site(nu dau nume) si a fost o experienta placuta!
Am tinut si inca tin lagatura cu una dintre ele find din acelasi oras.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Reciteşte ultima propoziţie din răspunsul meu cu atenţie.

Te-ai întâlnit cu două persoane de pe site şi ai rămas prieten doar cu una dintre ele; foarte frumos, dar nu cred că aveţi o prietenie strânsă şi adevărată.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistita,am citit cu atentie raspunsul tau.
Eu vorbesc din propria experienta, probabil si tu la fel.
Cunosc personal un cuplu care s-au cunoscut pe acest site, s-au intalnit, s-au placut si in prezent au aproape doi ani de cand sunt impreuna.
Am rams prieten doar cu o sigura persoana pentru ca suntem din acelasi oras.
In prezent lurcram amandoi, ne sustinem moral, ne ajutam la nevoie etc.
Deci nu e ceva imposibilhappy