| omudinliftutau a întrebat:

Are cineva un prieten in America la liceu, s-ar putea sa plec si vreau sa ma informez cat de cat nu se invata etcbig grin
Multumesc.

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Se invata. Iti spun sigurm dar diferit fata de Romania. Sunt mai practici si se orienteaza mai putin la partea teoretica. De exemplu la fizica in clasa a Xi iti poate da un proiect sa faci un pod din bete de chibrituri (pe care sa-l calculezi, fireste). Mai vorbim. Oricum ai de invatat nitica engleza pana atunci. Bafta si succes!

| omudinliftutau explică:

"cat de cat cum se invata" my badbig grin