| chiftelutacrocanta a întrebat:

Are hipnoza puterea sa te faca sa uiti anumite lucruri sau intamplari? Poate hipnoza sa stearga din memoria creierului ganduri si amintiri sau chiar si sechele?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poate man, daca ar putea aia dezamagiti in indragoste ar fi hipnotizati ar trece mai repede de o despartire ce cool ar fi nu?

| lpavel a răspuns:

Nup! In nici un caz!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.

| Felys a răspuns:

Da ce e guma care sterge creionul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Dar dacă vrei un film cu un subiect de genul, încearcă "The eternal sunshine of the spotless mind".

| Hyung17 a răspuns:

Daca apa te face nemuritor, atunci hipnoza face din tine orice!