| JustMeFlory a întrebat:

Are site'ul probleme? Vad niste intrebari care arata ca sunt trimise de 23 min si cand intru sa raspund sunt intrebari vechi de prin mai, iunie. Mi'a dat seama ca am vazut raspunsuri date din maistraight face

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

De cateva zile incoace, vad numai bancuri extrem de obscene, injuraturi de dimineata, intrebari anonime care ma socheaza, dueluri pe religie. De ce n-s vedea si niste intrebari din mai? Poate vor sa ne arate cum erau vremurile pe aici, cum ''a fost odata''.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da asa e.Si raspunsurile se aproba cam greu sad

| lia a răspuns:

Cred ca este bantuit site-ul rolling on the floor
Bu hu hu hu! devil laughing

| gabitza05 a răspuns:

Eu cred ca vacanta e de vina..toti sunt la mare se distreaza asa ca site-ul merge mai greubig grin

| Annitu a răspuns:

Am observat...si mie mi se aproba f. f. greu raspunsurile...nu stiu ce se intampla!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu asta... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa ne duca in eroarehappy