| anonim_4396 a întrebat:

As avea macar o singura sansa, daca as fi talentata, ca actrita, sa ajung la Hollywood?

Dau fundita

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Din păcate nu există acest loc numit Hallowed. Poate te referi la Holliwod. Şi da, dacă esti puţin, mai mult, talentată poţi.
Baftă!

| Mann02 a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Hollywood happy

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru Mann02):

Ştiu, dar nu am acea literă la tastatură.winking

| CristinaCrisy a răspuns:

Va rog nu ma mai corectati stiu ca am gresit pentru. ca am scris in graba.

| omuleatza a răspuns:

χZăнăяєℓ, si tu si crisi doi analfabeti ce va bate engleza in cap! din pacate pentru voi nu exista nici "Hallowed", nici "Holliwod", exista Hollywood si daca vreti sa asjungeti acolo va trebuie macar cunostinte elementare de engleza laughing